KONTAKT:   +48 601 506 591  |   profican@gmail.com

Anomalia pogodowe nie są groźne dla naszych domów.


HURAGANY. 
Konstrukcja jest bardzo odporna na siły poziome, które wynikają z wiatrów. Ściany są specjalnie zbudowane ze sztywnych krat, które można w razie potrzeby łatwo, dowolnie wzmacniać. Dodatkowo obłożone są obustronnie płytami i zakotwione do płyty fundamentowej.

TRĄBY POWIETRZNE. Całość przestrzeni, łącznie z dachem jest spięta metalowymi prętami pionowymi wklejonymi do fundamentu. Nie ma możliwości zerwania konstrukcji dachu.

OSUNIĘCIA ZIEMI I RÓŻNE JEJ ODKSZTAŁCENIA. Przestrzeń domu z modułów tworzy sztywną, integralną i lekką bryłę. Po deformacji podłoża dom nie odkształca się i można łatwo całą jego bryłę doprowadzić do poziomu. Każdy może to zrobić zwykłymi tanimi, dźwignikami bez ponoszenia kosztów bardzo drogich usług, koniecznych w przypadku korekty poziomu domów budowanych innymi sposobami.

ODPORNOŚĆ NA OBCIĄŻENIA DYNAMICZNE. (porywy wiatru, drgania sejsmiczne lub drgania w wyniku eksploatacji górniczej) Ze względu na swoją zwartość, lekkość, sztywność i zakotwienia, domy są odporne na różne wstrząsy. Żadna część konstrukcji nie może stracić nośności lub ulec uszkodzeniu przez oderwanie się. W przypadkach trzęsień ziemi w naszym domu jest bezpiecznie.

WYSOKIE LUB NISKIE TEMPERATURY. Budynek standardowo ocieplony jest 30 cm warstwą izolacji co daje pełne możliwości oszczędnego gospodarowania klimatyzacją lub ogrzewaniem.

 

POWRÓT