DOM TARNOWSKIE GÓRY

Treść Referencji:

Zdecydowałem się na budowę domu w konstrukcji drewnianej szkieletowej. Wybrałem firmę Profi-can ponieważ przedstawili ofertę dopasowaną do moich oczekiwań.

WIĘCEJ

DOM WYGIEŁZÓW

Treść Referencji:  

Firma Pana Jerzego Kuźmińskiego realizowała dla nas budowę domu w konstrukcji drewnianej w lipcu i sierpniu 2010 roku. Zakres budowy obejmował wykonanie i montaż konstrukcji drewnianej na fundamencie przy ul. Harcerskiej w Wygiełzowie.

WIĘCEJ

DOM GÓRA SIEWIERSKA

Treść Referencji:  

Firma Profi-can rozpoczęła dla nas budowę domu w kwietniu 2011 roku.  Zakres robót obejmował konstrukcję drewnianą z poszyciem. 

WIĘCEJ

DOM ROKITNO SZLACHECKIE

Treść Referencji:

Chcielibyśmy zarekomendować firmę Profi-can, która realizowała budowę naszego domu do stanu surowego otwartego w sierpniu i wrześniu 2010r. Prace budowlane obejmowały wykonanie i montaż konstrukcji drewnianej na fundamencie oraz usztywnienie płytami OSB.

WIĘCEJ

DOM SIEMONIA

Treść Referencji:  

Z przyjemnością chcielibyśmy zarekomendować firmę Profi-can Pana Jerzego Kuźmińskiego. Firma ta wykonała dla nas dom w konstrukcji drewnianej w zakresie robót od fundamentu do stanu surowego zamkniętego. Pracę rozpoczęli na początku kwietnia 2009 roku i trwały do 30 maja 2009 roku.

WIĘCEJ

DOM CZATACHOWA

Treść Referencji:  

Budowę naszego domu z firmą Profi-can rozpoczęliśmy w czerwcu 2013r. Prace w stanie deweloperskim zostały ukończone w listopadzie tego samego roku. Mimo wcześniejszych obaw prowadzenia i przebiegu całości inwestycji zdecydowaliśmy się na podjęcie decyzji o budowie domu.

WIĘCEJ

DOM SIEMIANOWICE

Treść Referencji:

Zaświadczamy, że Firma PROFI-CAN mgr inż. Jerzy Kuźmiński, ul. Jaworznik 12, 42-595 Siemonia, w okresie 07-08.2011 r. realizowała dostawę i montaż konstrukcji domu jednorodzinnego parterowego w Siemianowicach Śląskich przy ul. Wiejskiej.

WIĘCEJ

DOM STANOWICE

Treść Referencji:

Chcielibyśmy wszystkim osobom planującym budowę własnego domu zarekomendować firmę Profi-can. Firma ta, której właścicielem i głównym inżynierem jest pan Jerzy Kuźmiński, realizowała dla nas budowę domu w technologii drewnianej szkieletowej w 2015 roku.

WIĘCEJ