SPRZEDAŻ PREFABRYKATÓW - dla firm i klientów indywidualnych

Materiał dostępny jest w wersji tekstowej i video.

System samodzielnej budowy - na czym to polega?

 

System samodzielnej budowy – na czym to polega? 

To szybka i łatwa metoda budowy domów, którą udostępniamy naszym klientom.

Dla każdego projektu domu przygotowujemy lekkie prefabrykaty do łatwego, samodzielnego scalenia na budowie (przez 2-3 osoby). Dach jest przygotowany w formie łatwych do połączenia prefabrykatów wiązarowych.

Dostarczamy instrukcję montażu w formie obrazkowej oraz model konstrukcji 3D w programie komputerowym. Do każdego projektu domu wykonujemy projekt konstrukcyjny szkieletu drewnianego z obliczeniami. Klient może przedstawić nam projekt domu w dowolnej technologii - wykonujemy projekt zamienny na konstrukcję drewnianą.  

 

Kto może skorzystać z naszej usługi? 

 • Firmy, które chcą poszerzyć swoją działalność o budowę domów jednorodzinnych.

- Przygotowujemy dla nich konstrukcję domu w formie łatwych do zmontowania prefabrykatów. Realizujemy konstrukcję dla każdego dowolnego projektu - co zwiększa rynek potencjalnych klientów. 

 • Firmy budujące domy, które chcą przyspieszyć realizację budowy.

- Dzięki naszemu systemowi firmy mogą zaoferować swoim klientom wykonanie domu również w konstrukcji drewnianej. Stawianie konstrukcji przygotowanej przez nas skraca czas tego etapu nawet do kilku dni. 

 • Firmy budujące domy drewniane szkieletowe, które chcą efektywnie zarządzać etapami robót.

- Kupując u nas konstrukcję do samodzielnego zmontowania można przyspieszyć proces budowy. Wykonamy najtrudniejszy etap robót - przygotowanie obliczonej konstrukcji dla każdego projektu domu. Ponadto można zwiększyć jakość swojej usługi poprzez zakup konstrukcji doświadczonej i znanej w rejonie marki.    

 • Osoby planujące założyć firmę i budować domy. 

- Nasz system pozwoli rozpocząć przygodę z budowaniem w sposób bezpieczny korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia w dziedzinie budownictwa szkieletowego. 

 • Wszyscy, którzy chcą samodzielnie wybudować sobie dom.

 

Jak wygląda współpraca? 

W odpowiednim momencie należy podpisać z nami umowę współpracy, na mocy której przygotowujemy konstrukcję do samodzielnego zmontowania oraz dostarczamy instrukcję i pomoc techniczną. Podział zakresu usług w procesie budowy:

Nasza firma:

- przygotowanie dokładnego projektu konstrukcji według dowolnego projektu

- przygotowanie prefabrykatów oraz instrukcji montażu- załadunek na transport

Firma partnerska:

- umowa z inwestorem

- ewentualne włączenie się do procesu uzyskania pozwolenia na budowę

- montaż zamówionej u nas konstrukcji (bądź opcja z naszym montażem)

- roboty instalacyjne

- roboty wykończeniowe zewnętrzne i wewnętrzne  

 

Co jeszcze warto wiedzieć? 

 • System Samodzielnej Budowy PROFI-CAN jest dobrym rozwiązaniem nawet dla osób, które nie mają doświadczenia w budowaniu. Nie jest  potrzebna wiedza inżynierska ani umiejętność posługiwania się specjalistycznymi narzędziami. Wystarczy opanowanie prostych umiejętności takich jak czytanie rysunków technicznych czy obsługa wkrętarki.

 • Nasze prefabrykaty są bardzo precyzyjnie  dopasowane oraz starannie obliczone pod kątem obciążeń. Wystarczy je scalić by uzyskać solidną i wytrzymałą konstrukcję spełniającą wszelkie normy. Istotą tego pomysłu jest wyręczenie wykonawców w najtrudniejszym etapie budowy. Dzięki naszym prefabrykatom każdy wykonawca będzie mógł budować wysokiej jakości domy.

 • Firmy, które obawiają się pierwszego montażu uzyskają u nas wsparcie oddelegowanego pracownika. Istnieje także możliwość wykonania przez nas montażu wspólnie z wykonawcą.

 • W fazie projektowej udzielamy informacji projektantom adaptującym projekty typowe.

 • W trakcie montażu konstrukcji możliwe są konsultacje telefoniczne oraz inne konsultacje online.

 • Przy prawidłowym scaleniu konstrukcji dajemy nasze długoletnie gwarancje.

 

Dodatkowe informacje techniczne  

Prefabrykaty ścian i dachu należy scalić przy pomocy wkrętów i gwoździ. Wiązary dachowe są wykonane w technologii Mitek w połączeniach na płytki kolczaste z atestami. Do wykonania prefabrykatów stosujemy wysokiej klasy drewno konstrukcyjne C24 importowane ze Szwecji, suszone komorowo, poniżej 18% wilgotności, czterostronnie strugane i fazowane.Gwoździe stosujemy wyłącznie ocynkowane skrętne lub pierścieniowe, wkręty z bitami na torx.   

 

Dlaczego samodzielna budowa? 

Udostępniając całą naszą wiedzę, pomysły oraz doświadczenie kilkunastu lat budowania otwieramy możliwość samodzielnej realizacji budowy wysokiej jakości domów drewnianych zgodnie z aktualnym, dużym zapotrzebowaniem rynku. Pomysł aby skupić się na węższym i zarazem najtrudniejszym etapie budowy jednocześnie oferując wsparcie generalnemu wykonawcy pojawił się gdy zainteresowanie naszymi usługami przekroczyło nasze możliwości wykonawcze. Pragniemy nasze wzorce i dobre praktyki przekazać innym, jednocześnie skupiając się na obsłudze firm budujących domy.

 

 

POWRÓT